Kristofori Jan (1931 - 2004)Vždy vítěz

reliéfní obraz, 1973, 48 x 46,5 cm, sign. vpravo dole Kristofori 73, rámováno. Na rubu popis.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 37 000 Kč

Číslo položky: 2503
Poslední dražitel: 686
Dražba ukončena: 02.02.2021, 20:58 h