Janeček Ota (1919 - 1996)Kubistické zátiší

bar. monotyp, 20 x 25 cm, sign. vlevo nahoře Janeček 15.X.44, rámováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 329
Dražba ukončena: 05.11.2015, 11:55 h