Janeček Ota (1919 - 1996)Muž

bar. monotyp, 1945, 15,9 x 12,4 cm, sign. vpravo dole Janeček 15.VIII.45, č. soupisu 7608, rámováno

Vyvolávací cena 5 800 Kč
Aktuální cena 5 800 Kč

Číslo položky: 330
Dražba ukončena: 05.11.2015, 12:00 h