kresba tuší, 1927, 17 x 11,2 cm ve výřezu, sign. PD 9.III.27 Horejc, rámováno
Vyvolávací cena 1 600 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč
Číslo položky: 34
Dražba ukončena: 02.10.2014, 11:40 h