Komárek Vladimír (1928 - 2002)Hodiny s liliemi

dřevořez, 25,5 x 23,5 cm, vlevo dole 48/200, sign. uprostřed dole V. Komárek, rámováno

Vyvolávací cena 1 900 Kč
Aktuální cena 1 900 Kč

Číslo položky: 345
Dražba ukončena: 05.11.2015, 13:15 h