Šlitr Jiří (1924 - 1969)Kavárna

1958, kresba tuší, 38,5 x 27 cm, sign. vlevo dole. Na levé straně světelná skvrna. Rámováno. Na rubu pozůstalostní razítko.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 2775
Poslední dražitel: 972
Dražba ukončena: 27.05.2021, 18:30 h