Horejc Jaroslav (1886 - 1983)Antický motiv

kresba tuší, 1920, 9,5 x 9 cm ve výřezu, sign. PD Horejc 1920, rámováno

Vyvolávací cena 1 400 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 35
Dražba ukončena: 02.10.2014, 11:45 h