kresba tužkou, 1922, 16,8 x 19,5 cm ve výřezu, sign. PD Horejc 12/7/22, rámováno
Vyvolávací cena 2 400 Kč
Aktuální cena 2 400 Kč
Číslo položky: 36
Dražba ukončena: 02.10.2014, 11:50 h