Horejc Jaroslav (1886 - 1983)Hlava bohyně

kresba tužkou, 1922, 16,8 x 19,5 cm ve výřezu, sign. PD Horejc 12/7/22, rámováno

Vyvolávací cena 2 400 Kč
Aktuální cena 2 400 Kč

Číslo položky: 36
Dražba ukončena: 02.10.2014, 11:50 h