Suchánek Vladimír (1933)Konvolut drobných grafik

3 x bar. litografie, všechny signovány

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 397
Dražba ukončena: 05.11.2015, 17:30 h