Dobeš Milan (1929)2x PF

bar. serigrafie, 1992, 12 x 12 cm, sign., zasklený
bar. serigrafie, 1986, 12,7 x 10,3 cm, signováno, volný list

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 3414
Poslední dražitel: 1059
Dražba ukončena: 09.11.2022, 22:06 h