Tichý František (1896 - 1961)Golovlevské panstvo - soubor ilustrací

Golovlevské panstvo, Saltykov - Ščedrin, kompletní soubor ilustrací (kromě barevné ilustrace na přebalu). Vydala Družstevní práce 1952, výtisk knihy přiložen. Položka obsahuje: Přepauzovaná kresba bar. návrhu přebalu, tuš, 33 x 23 cm, sign vpravo dole T.52 (natržený papír), kresba  na vazbu knihy, tuš, 8,5 x 7,5 cm sign. uprostřed dole Tichý 52, návrh titulní strany, tuš, 24,5 x 16,5 cm, sign. uprostřed dole Tichý 52, 8 x ilustrace, tuš, 11 x 6 cm, všechny signovány uprostřed dole

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 421
Dražba ukončena: 05.11.2015, 19:30 h