Tichý František (1896 - 1961)Petruška

tužka akvarel, 1945, 27 x 17 cm, sign. uprostřed dole Tichý 45, vpravo dole dedikace, rámováno

Vyvolávací cena 16 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč

Číslo položky: 422
Dražba ukončena: 05.11.2015, 19:35 h