Janeček Ota (1919 - 1996)Quiberon

akvarel, 1946, 24,7 x 38,7 cm, sign. PD Janeček 3. VII. 46. Quiberon, rámováno

Vyvolávací cena 19 500 Kč
Aktuální cena 19 500 Kč

Číslo položky: 43
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:25 h