Janeček Ota (1919 - 1996)Dům na pobřeží, Bretagne

akvarel, 1946, 11,2 x 26,7 cm, sign PD 4. VII. 46. Janeček, rámováno. Dílo je uvedeno v soupisu děl T. Janečka kat. číslo 7551

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 44
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:30 h