Janeček Ota (1919 - 1996)Trávy

olej, 1953, 50 x 65,5 cm, sign. PD Ota Janeček 1953. Pravost potvrzena ing. Tomášem Janečkem. V soupisu děl kat. číslo 7450.

Vyvolávací cena 350 000 Kč
Aktuální cena 350 000 Kč

Číslo položky: 45
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:35 h