Janeček Ota (1919 - 1996)Myšulín

komb. technika, 1963, 22,5 x 16,8 cm, publikováno v knize: R. Krátký - Myšulín, str. 37, sign. PD Janeček, rámováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 47
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:45 h