Hodonský František (1945)Z ptačí rezervace

olej na desce, 1981, 71,5 x 42,5 cm, sign. vlevo dole Hodonský 81, zezadu popsáno

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 479
Dražba ukončena: 28.04.2016, 11:55 h