Janeček Ota (1919 - 1996)Zlatá rybka

komb. technika, 60.léta, 22,7 x 17,1 cm, sign. PD Ota Janeček, LD - zlatá rybka, rámováno,ilustrace ke knize (titul nezjištěn), pravost potvrzena Ing. T. Janečkem

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 48
Dražba ukončena: 02.10.2014, 12:50 h