Janeček Ota (1919 - 1996)Jugoslávia

olej na překližce, 80. léta, 76,5 x 65,5 cm, sign. vlevo dole Ota Janeček, kat. číslo 1654. Obraz byl vystaven na souborné výstavě O.J. na zámku v Karviné v roce 1997. Současný majitel jej získal přímo v ateliéru autora. Potvrzeno Ing. T. Janečkem.

Vyvolávací cena 100 000 Kč
Aktuální cena 100 000 Kč

Číslo položky: 483
Dražba ukončena: 28.04.2016, 12:15 h