Janeček Ota (1919 - 1996)Sekáč

lept, 1949, 32 x 49,5 cm, vlevo dole II. 2/11, sign. vpravo dole Janeček 49, rámováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 485
Dražba ukončena: 28.04.2016, 12:25 h