Lhoták Kamil (1912 - 1990)Automobil

bar. litografie, 1967, 47 x 62 cm, vlevo dole aut. tisk, vpravo dole dedikace a sign. Kamil Lhoták, v levé dolní části čára od tiskařské barvy. Rámováno

Vyvolávací cena 70 000 Kč
Aktuální cena 70 000 Kč

Číslo položky: 512
Dražba ukončena: 28.04.2016, 14:40 h