Lhoták Kamil (1912 - 1990)Jan Neruda v Paříži

3x lept, 1958, 2x 4,3 x 8 cm (nesign.), 1x 13 x 8 cm, tato signována vpravo dole Kamil Lhoták, paspartováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 522
Dražba ukončena: 28.04.2016, 15:30 h