Tichý František (1896 - 1961)Commedia dell Arte II.

suchá jehla, 1943, 20,2 x 21,1 cm, vpravo dole Jardovi!, uprostřed dole sign. Tichý 47, rámováno. (Autor někdy datoval listy rokem předání)

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 582
Dražba ukončena: 28.04.2016, 20:30 h