Tichý František (1896 - 1961)Most Sully

suchá jehla, 1957, 17,4 x 29,9 cm, sign. uprostřed dole Tichý 57, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 586
Dražba ukončena: 28.04.2016, 20:50 h