Tichý František (1896 - 1961)Tři kostlivci

kresba perem, 1951, 10,5 x 7,5 cm, dedikace D.P. a sign. uprostřed dole Tichý 51. Kresba pro suchou jehlu ke Mstivé Kantileně, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 590
Dražba ukončena: 28.04.2016, 21:10 h