Suchánek Vladimír (1933)Doteky

bar. litografie, 53 x 67 cm, sign. uprostřed dole Vlad. Suchánek, vpravo dole název, vlevo dole 21/60

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 743
Dražba ukončena: 27.10.2016, 16:35 h