Tichý František (1896 - 1961)Portrét (pravděpodobně Marie Kurialové)

kresba tužkou, 1942, 29,5 x 22 cm (ve výřezu pasparty) sign. uprostřed dole Tichý 42, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 766
Dražba ukončena: 27.10.2016, 18:25 h