Janeček Ota (1919 - 1996)Ptáci

lept, 1948, 49,5 x 64,5 cm, vlevo dole 1/4, vpravo dole sign. Janeček 48. U podpisu natrženo, restaurováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 827
Dražba ukončena: 25.05.2017, 14:55 h