Janeček Ota (1919 - 1996)Dívčí akt

pastel, 42 x 30 cm, sign. vlevo dole Ota Janeček, rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 831
Dražba ukončena: 25.05.2017, 15:15 h