Klápště Jaroslav (1923 - 1999)konvolut 4 grafik

PF 80, PF 83, 2x volná grafika, 9,7 x 14,8 cm, 10,7 x 6,6 cm, 17,8 x 9,5 cm, 8,8 x 6,8 cm, všechny signovány, 1 zarámována

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 844
Dražba ukončena: 25.05.2017, 16:20 h