Röhling Vladislav (1878 - 1949)Svatováclavská kaple

bar. litografie, 39 x 34 cm, vlevo dole Rigatura, vpravo dole sign. Röhling

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 1076
Dražba ukončena: 21.11.2017, 19:55 h