Kristofori Jan (1931 - 2004)Koláž

1988, 25 x 21 cm (ve výřezu), sign. na rubu Kristofori 88, rámováno. Z pozůstalosti J. Kristoforiho.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1031
Dražba ukončena: 20.11.2017, 22:45 h