Lesařová - Roubíčková Michaela (1949)Vánoce

bar. litografie, 1983, 42 x 30,2 cm, sign. a značeno vpravo nahoře 52/62 Michaela 83

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1051
Dražba ukončena: 21.11.2017, 18:15 h