Šafář Karel (1938 - 2016)Soubor grafik

8 leptů, 13,7 x 9,2 cm, sign. vpravo dole a značeno vlevo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1371
Dražba ukončena: 03.05.2018, 19:10 h