Šlitr Jiří (1924 - 1969)Prodavač kaštanů v Paříži

kresba tuší, 1964, 28 x 20 cm ve výřezu, sign. PD Šlitr 64 rámováno.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 140
Dražba ukončena: 02.10.2014, 20:30 h