2x bar. litografie, 21,5 x 29 cm a 21,5 x 29,7, obě signovány a číslovány
Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč
Číslo položky: 1403
Dražba ukončena: 12.11.2018, 19:25 h