Jarolím Jiří (1936 - 2015)Sladovna

olej na plátně, 75 x 65 cm, sign. vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1416
Dražba ukončena: 12.11.2018, 20:30 h