Kállay Dušan (1948)Lukrécie

bar. lept, 1976, 19 x 12 cm, sign. a značeno dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1424
Dražba ukončena: 12.11.2018, 21:10 h