Klápště Jaroslav (1923 - 1999)Zátiší

olej na lepence, 32 x 64 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 46 000 Kč
Aktuální cena 46 000 Kč

Číslo položky: 1428
Dražba ukončena: 12.11.2018, 21:30 h