Neznámý autor Krajina

olej na plátně, nalepený na kartonu, 19 x 28,7 cm, rámováno

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1459
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:15 h