Röhling Vladislav (1878 - 1949)Pražský Hrad

bar. lept s akvatintou, 41,5 x 73 cm, sign. v desce a tužkou vpravo dole, vlevo dole ligatura, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1472
Dražba ukončena: 13.11.2018, 19:20 h