Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)Odpočívající harlekýn

bar. litografie, 1946, 32 x 38 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 92/300

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1493
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 21:05 h
0 dní, 14 hod., 23 min. a 50 sekund