bar. litografie, 1946, 32 x 38 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 92/300
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
Číslo položky: 1493
Dražba ukončena: 13.11.2018, 21:05 h