Olej na dřevěné desce, 1984, 50 x 40 cm, sign. a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
Číslo položky: 1504
Dražba ukončena: 13.11.2018, 22:00 h