Pošvic Miroslav (1959)Struktury

bar. litografie, 2010, 14,7 x 17,7 cm, sign. a datováno vpravo dole, značeno vlevo dole 8/30

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč

Číslo položky: 1609
Dražba ukončena: 27.03.2019, 19:20 h