Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Slowce M

akvarel, tempera, 1963, 28 x 38,5 cm, nesign., Scéna ze stejnojmeného ploškového filmu režiséra J. Brdečky (1964). Vystříhané figury milenců (akvarel), jsou nalepeny na modrém pozadí(tempera) s iniciálou "M" - (Milosc - láska). Rámováno. Jedná se o jeden z ústředních záběrů filmu s výraznou výtvarnou hodnotou a autentičnost originální kresby L. Jiřincové je nepochybná (viz. samotný film)

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 225
Dražba ukončena: 30.04.2015, 15:10 h