Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Sen

bar. lept, 13,5 x 10 cm, značeno vlevo dole orig. lept, sign. vpravo dole L. Jiřincová, rámováno.

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 226
Dražba ukončena: 30.04.2015, 15:15 h