Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Dívka v šátku II.

lept, 1950, 31,5 x 24 cm (6 tisků), značeno vlevo dole orig. lept, sign. vpravo dole L. Jiřincová, rámováno

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč

Číslo položky: 227
Dražba ukončena: 30.04.2015, 15:20 h