Stukbauer Luděk (1954)Saul

olej na plátně, 1998, 100 x 105 cm, sign. vpravo dole, zezadu popis a datace autorem

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 50 000 Kč

Číslo položky: 2032
Dražba ukončena: 12.02.2020, 18:55 h