Sukdolák Pavel (1925)K poctě Antonína Dvořáka

pastel, 65 x 52 cm, signováno dole uprostřed, rámováno.

Vyvolávací cena 21 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč

Číslo položky: 2034
Dražba ukončena: 12.02.2020, 19:05 h