Stukbauer Luděk (1954)Rybník

olej na plátně, 2013, 105 x 100 cm, sign. uprostřed dole Stukbauer

Vyvolávací cena 60 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč

Číslo položky: 268
Dražba ukončena: 30.04.2015, 18:45 h